Taniec Użytkowy – Zajęcia Taneczne Kraków

Taniec Użytkowy – Zajęcia Taneczne Kraków

Dlaczego warto zapisać się na lekcje tańca użytkowego?

Kurs tańca użytkowego został stworzony dla tych, którzy chcieliby nauczyć się rozpoznawać rytm i dopasowywać podstawowe kroki taneczne do znanych i lubianych przez wszystkich hitów imprezowych. Znajomość tańca użytkowego sprawdzi się świetnie podczas wszelkiego rodzaju potańcówek i prywatek. Podczas gdy panowie nauczą się prowadzenia partnerki w tańcu, Panie dowiedzą się, jak lekko i swobodnie dać się poprowadzić partnerowi.

Kroki, których nauczysz się podczas kursu pozwolą Ci poczuć się na tyle swobodnie, żeby móc nie tylko odtwarzać poznane sekwencje ruchów, ale również improwizować i czerpać z tego radość! Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz nauczyć się czegoś nowego, poznać ludzi z pasją, a przy tym przede wszystkim dobrze się bawić, nasz kurs tańca użytkowego jest właśnie dla Ciebie! 

Taniec użytkowy to szansa na naukę czegoś nowego

Kurs tańca użytkowego został stworzony dla tych, którzy chcieliby nauczyć się rozpoznawać rytm i dopasowywać podstawowe kroki taneczne do znanych i lubianych przez wszystkich hitów imprezowych. Panów nauczy prowadzenia w tańcu, podczas gdy kobiety dowiedzą się, jak dać się poprowadzić. Tańców użytkowych jest wiele ale podstawą jest nauczenie się najprostszych trzech: do wolnego tempa, umiarkowanego i bardzo szybkiego.

To pole do improwizacji i dobrej zabawy

Oprócz aspektu typowo edukacyjnego bardzo ważny jest również aspekt rozrywkowy! Taniec został stworzony do dobrej zabawy, jaką kurs tańca użytkowego zapewnia w stu procentach. Wspaniała atmosfera, jaka wytwarza się na zajęciach pomiędzy kursantami i instruktorami zdecydowanie sprzyja szaleństwu w rytm ponadczasowych przebojów. Takie połączenie zapewnia mnóstwo dobrej zabawy.